Belgická čokoláda

Čokolády Galler jsou vyráběny výhradně v Belgii.

Zjistit více

BIO zdroje

Čokolády Galler jsou vyráběny jen z těch nejkvalitnějších přírodních surovin.

Zjistit více

Královská záruka

Čokolády Galler jsou držitely belgické královské záruky.

Zjistit více

Česká distribuce

Čokolády Galler jsou vyráběny a prodávany více než 38 let.

Kontakt


Kočičí jazýčky

Krátce o nás

Naše společnost byla založená v roce 1999 v Praze a jíž 13 let od roku 2000 dovážíme do ČR a SR luxusní čokolády Galler z Belgie. Za několik let jsme vybudovali stálou a velice spokojenou klientelu mezi hotely, podniky, firmami a další stovkou gurmánů v Česku a Slovensku.
Naše webové stránky slouží jako prezentace produkce Galler. Poskytujeme tak našim zákazníkům informace o zboží, které si může od nás objednat.

Certifkát

Naše produkty

Luxusní Dárková kolekce mini tabulek 54 ks

Luxusní Dárková kolekce mini tabulek 54 ks

Cestujte napříč čokoládovým vesmírem prostřednictvím nové kolekce tenkých mini tabulek. Tyto jemné čokoládové čtverečky rozpouštějící se v ústech vám poskytnou ten nejintenzivnější chuťový zážitek.

Zjistit více
Celebration box

Celebration box

Balení obsahuje zmenšených verzí oblíbených plněných 70 gramových tyčinek Galler. Obsahuje šest našich nejprodávanějších příchutí: Praline Noir, Praline Lait, Manon, Croustillant, Praliné Noix, Piémontais, Framboise, Noir Orange, které jsou sladkým potěšením pro celou rodinu.

Zjistit více
Kaori

Kaori

Protože každému chutná něco jiného, každý jsme jedinečný a máme rádi změny a nové objevy, můžeme nyní chuť čokolády sami měnit. Vrstvením čokoládových příchutí, koření a ochucovadel můžeme vytvářet své vlastní příchutě, své vlastní „kaori“. Existuje 42 možných h kombinací…

Zjistit více
Kočičí jazýčky

Kočičí jazýčky

Kočičí jazýčky jsou plodem spolupráce mezi Jeanem Gallerem a kreslířem Philippem Geluckem. Vynikající čokoládové figurky jsou tvarovány jako hlava slavné „Kočky“. K dostání v bílé, mléčné nebo tmavé 70 % čokoládě s nugátovou náplní nebo bez náplně. Objevte jejich hravou lahodnost!

Zjistit více